Basın bülteni, pazarlama ve iletişimde yüksekleri hedefleyen firmalar için etkili ve önemli araçtır. Markanız hakkında farkındalık yaratmak, medyada yer almak veya kitlenizi genişletmek istiyorsanız, Organik İnsan’ın Yurtdışı Dijital PR Bülteni servisi tam da aradığınız şey.

Eğer çok kanallı tanıtım yapmayı hedefliyorsanız, basın bülteninizi kendi dijital veya fiziksel mülkleriniz haricindeki platformlarda da paylaşmak önemlidir. Yurtdışı Dijital PR Bülteni dağıtımı ile markanızın görünürlüğünü, çevrimiçi varlığını ve bağlantılarını artırın.

Yurtdışı basın bülteni veya yurtdışı dijital PR bülteni dağıtımı uluslararası platformlarda boy göstererek markanızın global anlamda tanınmasını ve istediğiniz marka imajına sahip olmasını sağlar.

Uluslararası haber sitelerinde yayınlanan basın bülteniniz, markanıza yeni bağlantılar, müşteriler ve fırsat alanları kazandıracaktır. Eğer sizde markanız için basın bülteni yayınlamak veya bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsiniz.

Halkla Iliskiler

Halkla İlişkiler

İçeriğinizi doğru kitlelere, doğru kanallar ile, doğru zamanda ulaştırmak için ihtiyacınız olan tüm araçlar.

Dagitim ve Analitik

Dağıtım ve Analitik

Her türlü basın bülteni için hedefleme, dağıtım ve ölçüm seçenekleri. Etkinizi ölçün.

Hikayenizi Anlatmak Icin

Hikayenizi Anlatmak İçin İhtiyacınız Olan Her Şey

Başka hiçbir PR bülteni dağıtıcısının sunmadığı seviyede hizmet veriyoruz. Hikayenizi anlatmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlıyoruz.

Dinamik Basın Bültenleri

  • 000’den fazla medya kuruluşu
  • 200’den fazla endüstri ve ticaret kategorisi
  • 162 ülkeye erişim
  • Sosyal medya paylaşılabilirliği
Dinamilk Basin Bultenleri
SIRADA NE VAR?

HAZIR MISIN? HADİ BAŞLAYALIM!