Web siteniz için veya sosyal medya sayfanız için yeni bir görsel mi hazırlanacak? Hallederiz. Görseller bir tık sağa mı alınacak? Hiç sorun değil.
Teknik olarak baktığımızda Grafik Tasarım belirli çizgilerden oluşan bir ekmek gibidir. Bizim yaptığımız ise bunlardan pasta yapmak, üstelik tadı da pek bir güzel. Tadına bakmak ister misiniz? Beğeneceğinizden adımız kadar eminiz. Kullandığınız görselin veya üstünde çalışılan Grafik Tasarım işinin sadece kullanıcı odaklı çalışmadığını söylememiz gerekli. Ana kitle kullanıcılar evet ama daha geniş baktığımızda, Tasarım boyutlarından
tutun web sitenizin hızına kadar her şeye etki etmekte. Yani yapılan görselin hem optimize hem de kullanıcı odaklı olması lazım. Tabii ki bu durumun gereken şartları kullanılan mecraya veya duruma değişiklik gösterebiliyor. Yine de gereken durumlara göre doğru çalışma yapabiliyoruz. Bu da bizim sırrımız.
Organik İnsan olarak modern çağı takip etmek bizimin için bir hobi ve doğal olarak Tasarım dünyasını takip etmek başlı başına bir eğlence. Basit tasarımlar, mesaj içeren görseller. Hepsi, neredeyse hepsi çok eğlenceli şeyler. İlkokulda öğretmenlerimizden kazandığımız “eğlenirken çalışmak” Grafik Tasarıma çok uyuyor. İşlerimiz tam olarak “Organik İşler Bunlar” Çalışmalarımızı detaylı incelemek için tıktık:

SIRADA NE VAR?

HAZIR MISIN? HADİ BAŞLAYALIM!