Sloganı “barış ve iyilik için dans et” olan 8 İstanbul Uluslararası Dans Festivali, dansseverlerle buluşuyor. Dünyanın dört bir yanından 80’i aşkın ülkeden ve 5.000’den fazla dansçının katılım sağlayacağı 8. İstanbul Uluslararası Dans Festivali’nde yerli yabancı Latin, Hiphop, Modern Dans gruplarının muhteşem dans gösterilerini izleyebilir, dünyaca ünlü dans eğitmenlerinden alacağınız 25 farklı dans türünde, tüm seviyelerdeki workshoplarla birbirinden popüler dansları öğrenebilir, 5 gece 4 gün ve 5 ayrı salonda akşamları dünya çapında bilinen DJ’lerle birlikte temalı dans partilerinde eğitimini aldığınız dansları pratik yaparak unutulmayacak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yapılacak aktiviteler arasında dans ve networking, dünyaca ünlü Latin, Hiphop ve Modern Dans gruplarının özel şovları, 5 gün 4 gece dans partileri, 4 günde 200 saat dans dersleri, dansa yeni başlayanlara özel programlar, diplomalı Kizomba Eğitmen Eğitimi, Kortej Yürüyüşü, Zumba Fitness Partisi, Açık Hava Partileri, Stargate Şov Yarışması, After Festival Party’leri ve JCI Kültür ( Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği) şubesi ve KAÇUV (kanserli Çocuklara Umut Vakfı) işbirliği ile kanser hastası çocuklara yardım amaçlı sosyal sorumluluk etkinlikleri yer almaktadır.

Organik İnsan olarak partneri olduğumuz, hem eğlenceli hem anlamlı 8.İstanbul Uluslararası Dans Festivali’ni merakla bekliyoruz. Dansla dolu eğlenceli anlar yaşayacağınız bu muhteşem festivale sizleri de bekliyoruz…

Dans Festivalinin Sitesine Gitmek İçin: https://www.istanbuldance.org/